הסטודיו

שואו רום

בתוך הסטודיו שוכן גם השואו רום שלנו - גלריה קטנה שמציגה מבחר חד פעמי ומתחלף של סמפלים, עודפי ייצור ועבודות מיוחדות. במקום מתקיימים גם ייעוצים אישיים ללקוחות פרטיים  ועסקיים, וניתן לרכוש פריטים לפי המלאי הקיים. ההגעה לשואו רום היא בימים א׳ - ה׳, 16:00 -  09:00 ובימי שישי בתיאום מראש (050-2557411)

סיורים 

תהליך יצירת המסכות הוא מרתק - אין כמו לראות במו עיניכם איך חתיכת עץ פשוטה הופכת ליצירת אמנות מלאת חיים. בתיאום מראש (0524816481), נשמח מאוד לארח אתכם בסטודיו לסיור, צפייה באמני הייצור שלנו וכמובן הסברים מפורטים.

סדנאות

מדגדג לכם באצבעות? רוצים להכין בעצמכם מסכה מיוחדת? אנחנו מארחים סדנאות מעשיות בהדרכתו של צחי, לקבוצות סגורות ובתיאום מראש. נשמח מאוד לתת עוד פרטים.

הסדנאות הן לקבוצות סגורות מראש.

ניתן ליצור קשר בטלפון  0502557411 או במייל sales@umasqu.com.

פרוייקטים מיוחדים

היצירתיות יוצאת הדופן, חוש ההומור והפריטים המיוחדים של צחי הביאו לפניות רבות לשיתופי פעולה מהחברות המובילות בשוק.

צחי יצר ויוצר יצירות בהזמנה מיוחדת לגופים כמו Google, Waze, Microsoft, Amazon, Ebay, Louis Vuitton, WeWork, Apple, Centre Pompidou, Gallery Lafayette, citizenM, מלון דן קיסריה, עלית, משרד החינוך ועוד רבים אחרים.

רוצים עבודה מיוחדת גם במשרדים שלכם? 

לצוות Umasqu יש שנים של ניסיון בפיתוח וייצור פרוייקטים בהתאמה אישית לחברות, משרדים, בתי מלון ועוד. נשמח לשבת איתכם לפגישת ייעוץ כדי למצוא מה היצירה המתאימה לכם.

לתיאום פגישה ופרטים נוספים - sales@umasqu.com.